Czas podsumować kolejny, trzeci już, etap naszej kampanii 123456serc.pl. Czynimy to z niesłabnącą, co więcej, z przybierającą na sile wdzięcznością względem Was za pomoc, której nam udzieliliście, a także za wsparcie modlitewne i za każde dobre słowo, i za każdą dobrą myśl o naszej akcji!

Od października ubiegłego roku do 30 września 2014 r. otrzymałyśmy od członków Klubu Szczodrych Serc na remont Bursy 87770.00 zł czyli wykupionych zostało 2507 serc. Kwota ta pozwoliła nam na przeprowadzenie w wakacje koniecznych prac:

  • montaż instalacji oddymiającej klatki schodowej (klapa dymna, okna napowietrzające),
  • budowa dwóch nowych ścian działowych,
  • wykonanie instalacji wewnętrznej hydrantowej,
  • wykonanie instalacji wentylacji mechanicznej.

Kilka wyspecjalizowanych ekip prężnie działało od rana do wieczora, co owocowało hukiem, kurzem, ale przede wszystkim ODNOWIONĄ Bursą! Tych prac nie udałoby się przeprowadzić, gdyby nie Wasza pomoc, za którą serdecznie jeszcze raz dziękujemy i zapewniamy o naszej wdzięcznej modlitwie.

Dziękujemy, że uznaliście za warte pomocy nasze sercańskie dzieło! Dziękujemy, że tak jak my dostrzegacie, iż Bursa i to, co się w niej dzieje, jest DOBREM, oraz że pomagacie nam to dobro OCALIĆ! Prosimy z całego serca o dalsze towarzyszenie nam w tej „remontowej” drodze! Bez Was nie sprostamy temu zadaniu! Jeżeli macie taką możliwość, to prosimy również o ponowne wsparcie finansowe naszego wspólnego dzieła. W kolejnym etapie bowiem planujemy stworzyć (przebudowując znaczną część parteru Bursy) aulę – miejsce konieczne, by móc organizować dla naszych studentek wykłady, warsztaty, ubogacające spotkania z ciekawymi ludźmi, oraz chcemy wymienić drzwi na specjalne – przeciwpożarowe (zgodnie z obowiązującymi przepisami), a także zamontować awaryjne oświetlenie ewakuacyjne, jak i system sygnalizacji pożarowej.

Nasza wdzięczność względem Was nie zamyka się tylko w słowach, ale przemienia się w modlitwę w Waszej intencji i osób Wam bliskich – czynimy to zwłaszcza podczas cotygodniowej Mszy Świętej sprawowanej w intencji naszych Dobroczyńców i ich Rodzin.

Niech Najświętsze Serce Jezusa, łask skarbnica, obficie Wam błogosławi!

s. Petronela Czapiewska, s. Maria Kasprzak

P.S. Będziemy wdzięczne, jeżeli podzielicie się informacją o naszej akcji z Rodziną i Przyjaciółmi. Również serdecznie zapraszamy do naszej Bursy – z chęcią pokażemy efekty wakacyjnych remontów.