O akcji

flag_english

Szczęść Boże!

[wds id=”2″]

Od ponad 20 lat w centrum Krakowa, przy pl. gen. W. Sikorskiego 13, niedaleko OO. Kapucynów i uniwersyteckiego Collegium Novum, w pobliżu Błoni i Muzeum Narodowego mieści się w potężnym, 6-kondygnacyjnym, budynku nasza Bursa – Bursa im.bł. Matki Klary Ludwiki Szczęsnej, którą na co dzień zajmujemy się my – siostry ze Zgromadzenia Służebnic Najświętszego Serca Jezusowego, czyli Siostry Sercanki.

W Bursie mieszka, w czasie roku akademickiego, 80 studentek, studiujących na różnych wyższych uczelniach Krakowa, a pochodzących z różnych części Polski – od Szczecina aż po Zakopane.

Niestety, te młode kobiety nie znajdą już w naszej Bursie bezpiecznej przystani… jeżeli jej nie wyremontujemy. Budynek, w którym znajduje się Bursa, to biurowiec, teraz już ponad 50-letni, wymaga przeprowadzenia remontu, modernizacji i dostosowania do wymogów Unii Europejskiej.

Koszt wszystkich prac obliczono na ok. 4,5 mln zł. Na szczęście… dzięki osobom, które tak jak Ty zajrzały na tę stronę, usłyszały nasze wołanie o pomoc, dzięki osobom, które wsparły – wspierają nas – my możemy przeprowadzać etapami zamierzone remonty! Wciąż jednak potrzebujemy i Twojej pomocy! Brakuje nam jeszcze ok. 4 mln zł. Prosimy, pomóż nam, podaruj nam jedno ze 123456 serc niezbędnych do remontu naszej Bursy.

 

Bursa123

Każde wsparcie jest dla nas niezwykle cenne, a pojedynczy Darczyńca staje się częścią naszej wielkiej Wspólnoty Serc! Wykup jedno z 123.456 serc, wpłacając na nasze konto 35 zł, i stań się naszym Dobroczyńcą!

 

Uratuj dobro, jakim jest nasza Bursa!