Skarbonka

Skarbonka Szczodrych Serc

Kolejne urodziny, imieniny, rocznica, święto. Radość z tego, że pamiętamy o sobie i cieszymy się wspólnym czasem. I prezenty, które dostajemy. Niezwykle miło dostać prezent, na który się czeka z nadzieją, że tym razem ktoś odgadnie marzenia.

Ale co zrobić, jeżeli brak Ci miejsca na kolejne prezenty „okolicznościowe”, czyli takie, które się otrzymuje, bo ktoś w ostatniej chwili sobie przypomniał? Może brakuje Ci miejsca na kolejny zestaw ręczników, półka w łazience ugina się od kosmetyków, a książki leżą już na podłodze?

Rozwiązanie – Skarbonka Szczodrych Serc

Jeżeli możesz zrezygnować z prezentów, a jednocześnie zachęcić siebie i innych do dobroczynności, to możesz je przekazać na rzecz naszej Bursy. Chcemy to ułatwić, dlatego przekażemy Ci naszą Skarbonkę Szczodrych Serc!

Jak to działa?

1. Zgłaszasz w poniższym formularzu, że chcesz wziąć udział w naszej akcji Skarbonka Szczodrych Serc i w ramach swojej imprezy poprosić gości, żeby nie przynosili Ci prezentów, a wsparli remont naszej Bursy.

2. Odpowiednio wcześnie wysyłamy do Ciebie nasz pakiet skarbonkowy: puszkę, podziękowania dla Twoich Gości i mały upominek dla Ciebie.

3. Informujesz gości, że to będzie nietypowa impreza (mamy dla Ciebie kilka podpowiedzi, jak można o tym informować).

4. W dniu Twojego święta stawiasz skarbonkę w ważnym miejscu, a Gościom wręczasz podziękowania od nas, które otrzymasz wraz ze skarbonką.

5. Zebraną kwotę przelewasz jako darowiznę na nasze konto – wszystkie szczegóły będą w mailu, który otrzymasz po wysłaniu do nas zgłoszenia poprzez formularz.

6. Wysyłamy Ci informacje, jak dużo dobrych rzeczy zrobiłeś Ty i Twoi Przyjaciele.

*Ze względu na obowiązującą ustawę o zbiórkach publicznych Skarbonkę Szczodrych Serc możesz używać tylko w lokalach prywatnych lub na zamkniętych imprezach.

Błąd: Brak formularza kontaktowego.