Kochani Darczyńcy!
Już prawie połowa maja. Maj to najpiękniejszy miesiąc więc jest poświęcony najpiękniejszej z niewiast – Maryi – naszej Królowej.
W tym pięknym czasie gdy śpiewamy litanię Loretańską to w sposób szczególny pamiętam o Was Drodzy Darczyńcy i proszę o wstawiennictwo u Jej Syna Jezusa Chrystusa.
Nawet Siostry z Boliwii przysłały nam zdjęcia jak się przygotowują na dzisiejsze święto – Matki Bożej Fatimskiej.
Niech każdy dzień mija nam pod Jej czułą opieką
