MAJ …..

MAJ …..

Kochani Darczyńcy! Już prawie połowa maja. Maj to najpiękniejszy miesiąc więc jest poświęcony najpiękniejszej z niewiast – Maryi – naszej Królowej. W tym pięknym czasie gdy śpiewamy litanię Loretańską to w sposób szczególny pamiętam o Was Drodzy Darczyńcy...