To nasz wspólny sukces! 30 września 2015 zamknięty został IV etap kampanii 123456serc.pl.

Trudno znaleźć odpowiednie słowa, by wyrazić naszą ogromną wdzięczność wobec wszystkich Dobroczyńców za wsparcie, jakie otrzymałyśmy na rzecz naszej Bursy. To dla nas niezwykle budujące doświadczenie, kiedy podsumowując kolejny, etap kampanii, dostrzegamy, że naszych Przyjaciół z roku na rok znacznie przybywa!
Z wielką radością spoglądamy na wyniki tegorocznych prac remontowych, przeprowadzonych w naszej Bursie. Szczęśliwy Dom dla Studentek zmienił się nie do poznania! W tym roku zostały gruntownie wyremontowane parter i pierwsze piętro. Do zamieszkania oddanych zostało kilka nowych dwuosobowych pokoi z łazienką. Przygotowana została także aula, w której nasze studentki będą miały możliwość spotkań z zaproszonymi gośćmi. Chcemy, by oprócz odpowiednich warunków mieszkaniowych dziewczęta miały okazję do osobistego rozwoju, kulturalnego, religijnego oraz intelektualnego.

Zamontowano również na tych dwóch poziomach system sygnalizacji przeciwpożarowej, w tym kilkadziesiąt drzwi przeciwpożarowych. Ponadto wymieniono instalacje elektryczną, wodno-kanalizacyjną oraz grzewczą. Do każdego pomieszczenia doprowadzono stałe łącza internetowe
Nie mamy już żadnych wątpliwości, że to wszystko, co dokonało się w naszej Bursie w ciągu ostatniego roku jest darem Bożej Opatrzności oraz naszym wspólnym, ogromnym sukcesem! Dziękujemy z całego serca wszystkim naszym Darczyńcom za to, że towarzyszą nam w tych remontowych zmaganiach! Cieszymy się, że los dziewcząt, które przybywają do Krakowa by podjąć studia wyższe na różnych uczelniach jest naszą wspólną troską! To właśnie nasi Dobroczyńcy budują dla studentek ten Szczęśliwy Dom!

Zapewniamy więc wszystkich Członków Klubu Szczodrych Serc o naszej gorącej modlitwie, zwłaszcza podczas cotygodniowych Mszy Świętych sprawowanych w naszej akademickiej kaplicy.
Niech Najświętsze Serce Boże wynagrodzi za wszelkie dobro a Patronka naszej Bursy bł. Matka Klara Szczęsna wyprasza moc łaski Bożej na każdy dzień!