SZCZĘŚĆ BOŻE  DRODZY DARCZYŃCY!

w naszej Bursie światło pali się nocami, to najpewniejszy zwiastun tego, że trwa sesja, a nasze studentki do ostatniej chwili powtarzają wiedzę. Potem, lekko zaspane, pędzą na ostatnie kolokwia, zaliczenia i egzaminy. I wracają, z uśmiechem triumfu, radością, czasem smutkiem, że nie wszystko poszło tak dobrze, jak się spodziewały. Ale już niebawem ferie, więc smutki znikną, a Bursa na kilka dni opustoszeje.

Zanim nasze Dziewczyny zagłębiły się w otchłań podręczników, miały okazję wspólnie pomodlić się wspólnej Eucharystii (20 stycznia), po której tradycyjnie oczekiwały na kolędę w ich pokojach. A trwała ona długo, bo i pokojów sporo, a rozmowy ważne, o życiu i przyszłości.

Za naszych kochanych Darczyńców modliłyśmy się także w czasie wprowadzenia do Świątyni Opatrzności Bożej relikwii naszych założycieli: św. Józefa Sebastiana Pelczara i bł. Matki Klary Ludwiki Szczęsnej. Dziękuję wszystkim, którzy tą uroczystość spędzili z nami w Warszawie, a także tym, którzy się łączyli z nami duchowo.

Fotorelację można obejrzeć na stronie Gościa Niedzielnego.